Ron Gutman: Gülümsemenin Gizli Gücü

 

Videonun sonunda kesinlikle gülümsüyor olacaksınız! Gülümsemenin gücünü aslında hepimiz biliyoruz öyle değil mi? Hissediyoruz en azından. İşte Gutman bizlere hissettiğimiz o iyi şeylerin nedenini ve bilmediğimiz bir şeyler daha anlatacak. İşin özü şu: “Eğer kendine güvenir ve iyi görünmek istiyorsan, stresini azaltmak ya da evliliğini iyileştirmek ya da daha yeni bir sürü çok kaliteli çikolata yemiş gibi – ve hiç kalori almadan- ya da yıllardır giymediğin bir ceketin cebinde 25000 dolar bulmuş gibi hissetmek istiyorsan ya da sana ve etrafındakilere daha uzun, sağlıklı ve mutlu bir hayat yaşamanda yardımcı olacak süper güçlere sahip olmak istediğin zaman, gülümse.”

Çünkü gülümsediğinde iyi olacaksın ve iyi hissettiğin zaman işler daha kolay olacak ve zamanla gülümsemenin gizli gücünü hayatında hissedeceksin!

Şeyma Keskin

@kimklotho

Blog: modernzamangocebesi.wordpress.com


Tedle21gun macerasına sen de katıl. 21 gün boyunca sen de seçtiğin bir TED videosunu izle ve yorumlayarak bize gönder. TEDle21gun, insanların hayatını değiştiren en güçlü disiplinlerden. Bu maceraya sen de katıl.


 

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s