Kimler Tamamladı?

Deneyimimizi tamamlayan kişileri buradan tanıyabileceksiniz. Deneyimizi tamamlayan kişiler son 30 gün içinde 21 gün 1 TED videosu izlediler ve o videonun kendilerine verdiği ilham hakkında bir yazı yazdılar. Katılmak ve katılımcıları görmek için “Sen de Katıl” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

TED´le 21 gun macerasini tamamlayanlar:

1.Duygu Yilmaz – TEDle21gun deneyi; iş yoğunluğunu, yorgunluğumu bahane edip kendim için ayırmadığım yarım saati bana hatırlatan; hiç bir bahane bulmadan, istikrarlı bir şekilde devam ederek kişisel gelişimim için yaptığım en güzel şeylerden biriydi.

2.Isil Yilmaz Sumer

3.Sezin Ilbasmis – Çok düşün, kısa ve net yaz 🙂

4.Yarkin Cagri – Videolari dikkatli izleyip telkari hassasiyetiyle kendini ifade etmenin keyfinin verdigi haz.”

5.Melike Koca – TEDle21 gun serüveninde 21’de 21 yapmam başarmak için önceliklerimin önceliğini tanımama katkı sağladı. 21 gün sonra yeni bir savaşçı idim.

6.Atilla Oguzhan Durgun – “Başlattığınız bu girişim, akım ya da aksiyon ile hem öğrenme ve keşfetme zevkini bir kez daha yaşadım, hem de öğrenilecek ve keşfedilecek ne kadar çok şey ve farklı hikayeler olduğunu bir kez daha gördüm.

7.Ozgur Alaz – “TEDle21gun´de hem kendim yeni dunyalar kesfettim, hem de insanlara etkim oldugunu hissettim.

8.Kardelen Ozlem Aydin – Benim için Ted videolarıyla geçirdiğim 21 gün, hayata tekrar anlam katabilmek, kendime ve diğer insanlara tekrar güvenebilmek yani umutlanabilmek, demekti.

9.Can Kaymaz – “Aynı mantık çerçevesinde düşünüp karar verirken, artık “acaba böyle nasıl olur” cümlesini daha fazla kurar oldum. Sanırım bunu TEDle21gün deneyine borçluyum. 

10.Seyhan Deniz Reis – “Her gün dünyaya hiç bakmadığınız bir pencereden bakmak için birebir Tedle21gün. Kendinizi daha iyi ifade edebilmek, başkalarından ilham alırken aynı zamanda başkalarına ilham olabilmek iyi ve faydalı birşey başardığınızı hissettiriyor.

11.Sena Merter TED videoları,aynı blogda bir çok yazar, 21 gün kuralı, içerik üretebilme, edinilen alışkanlıklar; güzel bir deneyimdi.

12.Aysil Susuzlu – TEDle21gun projesi hayallerime daha buyuk bir tutkuyla baglanmam gerektigini onlarca ilham veren zihin araciligiyla, bana her gun farkli dozlarda hatirlattigi gibi sosyal sorumluluk bilincimi de olgunlastirdi. “Benim amacim ne?” sorusunu soran herkesin bu projeyle kendilerine katkida bulunmalarini siddetle oneririm.

13.Nazli Sesli – “TEDle21gun, düzenli yapılması gereken bir şeyin keyifli olabileceğini gösteren ve arkadaşlarımla yaptığım sohbetleri tatlandıran muhteşem bir macera.

14.Ugurcan Karapinar – Amerika’dan Hindistan’a, Mısır’dan İrlanda’ya 21 farklı kültür, 21 farklı stil, 21 farklı pencere… Aslında yolculuk kendi içinize… Ted 21 günde ufkumu genişletti, kendimi tanımama yardım etti. Emeği geçen herkese teşekkürler..

15.Övgü Süzen – Cok anlamli ve bir o kadar da keyifli bir yolculuk. Kendi edindigimiz tecrubeler kadar baskalarindan dinlediklerimizi kendi suzgecimizden gecirmek te bir o kadar degerli!

16.Cemile Arslan – “Aslında genellikle devamsızlık problemi yaşayan biri olarak, hiçbir sorumluluğum olmadığı halde bu süreci zamanında bitirebildiğim için  mutlu olmakla beraber, bir çok farklı bakış açısı keşfedip, bunlar hakkında düşüncelerimi paylaşabilmem keyif vericiydi.

17. Pınar Seniye Bilgiç

18. Elif İçören

19. İrem Elyürek

20. Erdener Taptık –Ted videoları , hayatımda karşılaştığım sorunlara ve gerçekleştirmek istediklerime , çok farklı bakış açılardan bakabilme alışkanlığı kazandırdı. Bu videoları yorumlamak ise, konuşmaların ana temasını kavrayıp hayatıma uygulama noktasında , büyük bir öz güven oluşturdu. İzlemeye ve yorumlamaya devam ediyorum. Teşekkürler Ted ekibi.

21. Seyhan Koçak – Tedle 21 Gün yolculuğu hem öğretici hem keyifli ve bir o kadar da sürprizlerle tecrübelerle dolu teşekkür ederim…

22. Mercan Cebe Alper –  Her gün kendimize sözler verip de tutamadığımız zamanların aksine, hem kendimizle ilişkimizi düzeltmek hem de dünyaya bakış açımızı değiştirmek için güzel bir deneyim…

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s